Uçan Balon

Uçan Balon, ham maddesi lateks, alüminyum folyo ve pvc olmak üzere üç ana ham madde balonların helyum gazı ile şişirilmesinden oluşmaktadır. Balonu uçuran en önemli etken helyum gazı dır. Balonun uçması için helyum gazı şart! Balonun tek başına uçma özelliği yoktur. Helyum gazı doğal, renksiz, kokusuz bir gazdır, yanıcı değildir. Helyum gazı güvenlik açısından en doğru gaz dır. Uçan balon onlarca alanda büyük, küçük, demeden her yaştan insanın ilgisini çeken, özellikle doğum günü organizasyonlarında olmazsa olmaz ürünlerindendir. Rengarenk uçan balonlarla doğum günlerini daha renkli ve eğlenceli hale  getirmek sizlerin elinde. Gelin uçan balonun kullanım alanlarını sayalım…

Uçan Balon Sipariş

Uçan balon sipariş çeşitleri, şeffaf pvc uçan balonlar, harf ve rakam uçan balonların yanı sıra uçan balon demetleri ve çeşitli balon süslemeler ile doğum günü organizasyonlarının vazgeçilmezi. Harf uçan balonlar ile isim ve slogan demetleri yapabiliyoruz. Düğün kutlama ve etkinliklerde file içinden çıkan uçan balonlar. Gelin ve damadın evet dediği, nikah memurunun karı koca ilan ettiği esnada havaya atılan uçan balonlar gökyüzüne bir imza gibi. Sevgililer günü uçan balonları kalp ve renkli uçan balonlar, 14 şubat sevgililer gününde en çok kullanılan kalp uçan balonlar, folyo ve lateks olmak üzere çeşitli ebatlarda kalp uçan balon çeşitleri. Yeni doğan odası süslemelerinde kullanılan kız ve erkek bebeklere özel uçan balon çeşitleri galerimizde. Evlilik teklifi uçan balonları  Benimle evlenir misin? Baskılı Uçan Balonlar. Düğünden önce kullanılan Bride baskılı uçan balonlar ve Bride harf uçan balonları. 

Uçan balon siparişi vermek çok kolay. Telefon ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Mail yolu ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Bize ulaştığınızda uçan balon, helyum gazı ve uçan balon siparişi teslimatı hakkında aklınızı karıştıran soru işaretlerini paylaşabilirsiniz. Uçan balon teslimatı yaptığımız bölgeler İstanbul içi Asya ve Avrupa yakası, İstanbul içi tüm ilçeler. Uçan balon siparişi oluşturduğunuzda sizden öncelikle teslimat tarihi ve saati istiyoruz. Teslimat saati ve tarihi uçan balon siparişlerini programlamamız açısından bizim için çok önemli, uçan balon siparişinizi oluşturduktan sonra teslimat günü ve teslimat saatinde uçan balonlar teslim edilecektir. Türkiye içi bir çok bölgece uçan balon siparişi teslimatı yapabiliyoruz. Büyük şehirlerde Türkiye geneli uçan balon siparişi ve teslimatı yapabilen firmalar arasındayız.